32     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru


WSTĘPNIAK NUMERU

Wacław " DRIZIT " Beck
  [Dziś będzie normalnie (a jakże). Dlaczego? O tym później (nie czas na prywatę :P)]
Tak, więc jesteśmy! Może nieco później niż zwykle, ale Mikołaj też chce coś z tego mieć :] Mamy za to dla Was poważny materiał na wyłączność w sieci (pomijając stronę macierzystą), szczególnie ciekawy dla zainteresowanych rozgrywkami UT. Zaczynając, bowiem od tego wydania SS-NG, aż do czerwca 2004 (finały) będziemy dla Was, co miesiąc relacjonować czwartą edycję ligi Unreal Tournament. Jej organizatorem jest Konrad Kucharski (Kony), założyciel klanu Resurrection. W tym numerze mamy dla Was krótkie wprowadzenie od organizatora oraz wyniki rozgrywek Team Deatchmatch, CTF, a także Capture The Flag instGib. Z Klanem wiąże się jeszcze jedna sprawa, o której spieszę napisać. Otóż córka Foczki (członkini klanu Resurrection) jest chora na porażenie mózgowe i potrzebne są fundusze, aby rozpocząć leczenie dziecka w USA. To nie żadne naciąganie, ani kłamstwa, to fakt. Dlatego proszę Was jako Gracz - nie bądźcie obojętni i pomóżcie Foczce w leczeniu małej. W Strefie Śmierci znajdziecie jej list, z którego dowiecie się szczegółów.
A teraz mały raport ze spraw kadrowych. W tym numerze zawitało u nas pięć nowych osób: Ryo-San (Czarna Skrzynka), Pedro (Skrzydlate Strony), Dogmen (Skup Złomu), Carnage (Klub Konesera) oraz jako współpracownik TomisH - także piszący do Czarnej Skrzynki. Witamy na pokładzie! Mam nadzieję, że współpraca będzie równie owocna, jak czerwony jest SS(-NG). Niestety równocześnie nasze szeregi opuścił Jarząbek, Gen. TopGun oraz Slayer. Dziękuję im za współpracę, może się jeszcze spotkamy (oby!).
Jak zauważyliście zarówno do Skupu Złomu jak i do Czarnej Skrzynki przyjęliśmy kolejnych redaktorów. Powodem tego jest nasza decyzja o zwiększeniu objętości tych działów, co wiąże się z kolei z próbą uporządkowania pisma. Na dzień dzisiejszy z zina zniknął Fun Klub i Dobre bo Polskie. Także Galeria do czasu zmiany profilu na bardziej growy została usunięta. Staramy się także bardziej ukierunkować Felietony oraz Movie Zone na tematykę ściślej związaną ze światem gier i Graczy. Wszystko po to by SS-NG był zinem w możliwie jak największym stopniu związanym z tym, do czego zostaliśmy powołani - z graniem.
Być może jeszcze w tym numerze efekty naszych starań nie są widoczne w pełni, ale już za 2-3 numery powinny być oczywiste. Zobaczymy, co nam z tego wyjdzie. Czekamy na głosy czy nasz kierunek zmian jest odpowiedni.
Sprawa ankiet. Jak obiecałem miesiąc temu prezentujemy Wam wyniki Dochodzenia Dagmarki. Emill wszystko dokładnie przeliczył na procenciki [...ale podwyżki nie dostał :P - Emill], a ja ubrałem to w graficzne wykresy - to ciekawa lektura, nie przegapcie (wyniki znajdują się na ostatniej stronie). Jeżeli zaś chodzi o nasze stałe pozycje to polecam Wam zapowiedzi: SILENT HILL 3, NEED FOR SPEED: UNDERGROUND czy WARHAMMER 40K FIRE WARRIOR. Wśród recenzji znajdziecie m.in. kontynuację MAXA PAYNE’A, COMMANDOS’3 , CALL OF DUTY, czy TONY HAWK`S PRO SKATER 4. Doszły mnie słuchy że niektórzy z Was (tak może to właśnie TY :P) uważają, że niektóre teksty (szczególnie ostatnie supery) pisze po trawie. Dementuję te pogłoski, jako bardzo krzywdzące dla mnie :P i oświadczam uroczyście, że nic nie wącham [oprócz okładek SS'ów :> - dop. Emill] ani nie palę. Supery powstały w stanie ekstremalnego wyczerpania :D.
W imieniu całego składu redakcyjnego życzę Wam wiecznie działającego kompa, wielu oryginalnych (a jak!) gier oraz ochoty aby je jak najczęściej odpalać. Jeżeli problemów to tylko wirtualnych, oraz jak najbardziej realnych sukcesów. Trzymajcie się i uważajcie w Sylwestra z fajerwerkami.
Mam gorącą nadzieję, że przyszły rok będzie zarówno dla graczy, jak i całej, kulejącej ostatnio, społeczności internetowej o wiele korzystniejszy. Że narodziny portali, wortali i zinów będą o wiele częstsze niż ich zgony oraz, że, dzięki wspólnej pracy, będziemy z powodzeniem tworzyć coraz bogatsze merytorycznie społeczeństwo (nie tylko internetowe). Czego sobie i Wam życzę w imieniu

REDAKCJI

Za miesiąc, jak głoszą reklamy w numerze, będzie naprawdę ciekawie - nie przegapcie i zaprenumerujcie SS-NG.
[Gregorious] Future Games

[Keiran] Cykl "Młodzi Rycerze Jedi"

[pedro] Il2 Sturmovik i Il2 Forgotten Battles - symulator doskonały?

[Redakcja] Jak Gracz Graczowi...
[[ReS]Kony] Polska Liga UT - Opis
[[ReS]Kony] Wyniki, tabele...
[Fre] Counter Strike - Condition Zero
[Fre] Na Zimowe Wieczory .... SNOW WAR

[Veeroos] Turrican II - The Final Fight

[Iwan] Legend of Mana
32     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru